Robert Welch Drift Етажерка з тацями, 3 яруси, 42 см

17300,00
грн.
Етажерка триярусна бренду Robert Welch з колекції Drift ідеально підходить для сервірування канапе, закусок, кондитерських виробів і фруктів, і відмінно доповнює інші предмети колекції Drift, створюючи відчуття плавного руху на столі.
Етажерка виготовлена ​​з високоякісної нержавіючої сталі 18/10, відполірованої до дзеркального блиску. Вона оснащена змінними піддонами, які можна знімати для простоти очищення і гнучкості використання.

Матеріал: СТАЛЬ НЕРЖАВІЮЧА
Бренд: Robert Welch

Для виготовлення продукції Robert Welch використовується спеціально розроблена, високоякісна нержавіюча сталь. При цьому конкретний тип сплаву залежить від сфери його використання. Наприклад, для виготовлення лез ножів застосовується спеціально загартована нержавіюча сталь, а для виготовлення ложок — так звана медична сталь 18/10. До кожного з виробів майстра команди Robert Welch підходять з особливою відповідальністю. В ході виготовлення все без винятку столові прилади проходять безліч технологічних операцій. Наприклад, ніж піддається 24 різним технологічним процесам, виделка — 35, а ложка — 32.