Robert Welch Cascade Піала 19,7 см

Robert Welch
4380,00
грн.
Піала 19,7 см Cascade Dish з його глибокими вигинами, хвилястою чашею і рельєфним ободом — красиве і функціональне доповнення до вашого будинку, яке можна використовувати як практичний, художній або декоративний предмет, що надає текстуру і блиск вашому інтер'єру.
Піала виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі 18/10 з полірованою поверхнею, універсальна та її можна мити в посудомийній машині (хоча ми рекомендуємо мити вручну).
Матеріал: нержавіюча сталь
Бренд: Robert Welch, Великобританія
Для виготовлення продукції Robert Welch використовується спеціально розроблена, високоякісна нержавіюча сталь. При цьому конкретний тип сплаву залежить від сфери його використання. Наприклад, для виготовлення лез ножів застосовується спеціально загартована нержавіюча сталь, а для виготовлення ложок — так звана медична сталь 18/10. До кожного з виробів майстра команди Robert Welch підходять з особливою відповідальністю. В ході виготовлення все без винятку столові прилади проходять безліч технологічних операцій. Наприклад, ніж піддається 24 різним технологічним процесам, виделка — 35, а ложка — 32.