Постільна білизна та аксесуари для дому
Подзвонити

Arthur Price

Компанія Arthur Price була заснована в Шеффілді (Англія) у 1902 році, але її продукція і зараз є синонімом найвищої якості. Її засновник Джон Прайс – один із найзнаменитіших ножівників та срібних справ майстрів ХХ століття, чия компанія й досі виготовляє досконалі у своєму виконанні столові прилади та предмети для сервірування. І хоча згодом техніка виробництва трохи змінилася, стандарти досконалої якості, закладені Прайсом і передані з покоління в покоління, неухильно дотримуються й донині.

Компанія Arthur Price займає провідні позиції на ринку Великобританії, виготовляючи, крім столових приладів, високоякісні вироби для сервірування столу.

Секрет успіху компанії полягає у чудовій якості продукції, складності дизайну та повній завершеності пропонованого асортименту.
Для створення колекцій столових приладів компанія співпрацює з такими знаменитими світовими дизайнерами як Клайв Крістіан, Софі Конран, Ліліан Бойлен та ін.

За свої успіхи компанія Arthur Price була відзначена трьома королівськими нагородами якості, 1977 року – королевою Єлизаветою II, 1988 року – принцом Уельським, а 2012 року – королевою Єлизаветою II.