Постільна білизна та аксесуари для дому
Подзвонити

Zieher представляє інноваційний дизайн у високоякісній майстерності, і вже більше 30 років його цінують як надійного партнера для розкішних готелів і висококласної гастрономії. Вражаючі фуршети, розкішні страви та ексклюзивні аксесуари для дому носять ім’я Zieher по всьому світу.
Zieher
Zieher представляє інноваційний дизайн у високоякісному виконанні! Унікальні фужери та незвичайні графини зачаровують любителів вина в усьому світі.

Провідні дизайнери Zieher, які працюють із зірковими сомельє Мішлен, створили чудову колекцію VISION - це найвища якість майстерності, яка створюється в одній із найінноваційніших і найкращих склодувних майстерень у світі. Кожна склянка унікальна та була створена з кришталевого скла, що не містить свинцю, за допомогою традиційної ручної обробки.

Бренд Zieher, добре відомий серед готельного та ресторанного бізнесу, отримав кілька нагород за свої келихи для вина серії VISION. У колекції немає різниці між келихами для червоного чи білого вина, у цій серії келихи просто тематичні. Кожному келиху присвоєно ім'я, яке чітко визначає характеристики вина. Ви інтуїтивно вибираєте келих, який найкраще підійде до виду вина, яким ви збираєтеся насолодитися.
Німеччина
Zieher