Італія
Blumarine
В назві цього бренду відобразилась любов творців до моря і кольору морської хвилі.
Італійський дизайнерський бренд , який спеціалізується на створенні текстилю класу люкс, був створений у 1977 році Anna Molinari разом зі своїм чоловіком Gianpaolo Tarabini Castellani. Спільно вони вирішили створити підприємство, яке буде займатися виробництвом одягу. А вже через чотири роки після того, як ця ідея отримала життя, колекція Blumarine була представлена на Тижні моди в Мілані.

Засновниця і головна дизайнерка компанії Anna Molinari вважає, що гармонія в сімейних відносинах залежать від побутових предметів, тому в 1992 році бренд представив колекцію домашнього текстилю - Blumarine Home Collection.

Anna Molinari
На думку майстрині домашній текстиль має викликати приємні спогади та емоції.
Брендова білизна Blumarine
Дорога брендова білизна Blumarine вишукано прикрашає спальню, вона бездоганно виконана і вирізняється дивовижною фактурою. В якості сировини використовують кращі бавовняні волокна з Єгипту. Таке полотно примітне м'якістю, міцністю і простотою в догляді. Ніжна оксамитова поверхня надзвичайно приємна на дотик і забезпечує здоровий, приємний сон. А ексклюзивність постільної білизни від Blumarine завжди підкреслюють кристали Swarovsky.