Німеччина
Joseph Brinkhaus
Відмінна якість, функціональність та сучасний дизайн - це головні характеристики всесвітньо відомого німецького бренду Brinkhaus!
Ще у 1847 році Joseph Brinkhaus розпочав свій бізнес з ткацького верстата. З такого скромного початку, беручи до уваги найдрібніші деталі, він пройшов по дорозі інновацій.

Бренд Brinkhaus - це сімейний бізнес з високими стандартами виробництва та передовим досвідом у вирішенні питання здорового сну. Компанія постійно піклується про навколишнє середовище і виробляє екологічно чисті товари. Бренд неодноразово був нагороджений міжнародними відзнаками.

Виробництво засноване на високих стандартах з використанням інноваційних технологій та креативних новаторських рішень. Це дозволяє виготовляти інноваційні продукти: для людей які страждають на алергію, комфортні терапевтичні та анатомічні подушки, ковдри складної системи конструкцій.

Brinkhaus
Репутація Brinkhaus у світі є бездоганною. Знання та досвід, набуті протягом 173 років, показують найвищу якість виробництва пухових ковдр та подушок.
Від здорового сну залежить самопочуття, працездатність і настрій. На сон впливає температура і вологість в кімнаті, чистота повітря, емоційний і фізичний стан, і звичайно ж те, на чому ми спимо і чим вкриваємось. Філософія сну від Brinkhaus - правильно підібрані ковдра, подушка, матрац. Вони найбільш ефективно будуть сприяти відновленню життєвого тонусу.
Всі вироби бренду мають маркування Medicott, яке означає: бавовна, що використовується для виготовлення тканини, пройшла біологічну очистку від спор грибків та інших шкідливих залишків за допомогою активних речовин без додавання хімії.