Выставка Heimtextil 2020
Новий рік для всіх представників інтер'єрної індустрії починається зовсім не 1 січня, а з першої події в нашій галузі - виставки Heimtextil Frankfurt.
У 2020-му році цього найзначнішого текстильному форуму в Європі, який визначає тренди на найближчі роки, виповнилося цілих 50 років!

Найголовнішим трендом, стає використання еко-технологій: виготовлення товарів з переробленого пластику, перехід виробництва на цикл з мінімальною кількістю відходів, використання натуральної упаковки ...

Що стосується постільних речей, то фабрики преміум і люкс-сегментів все більше намагаються приділити уваги турботі про кожного окремого покупця, і випускають товари, які враховують різну температуру тіла людини. Тепер дівчата з гарячим серцем, але холодними ніжками можуть вибрати ковдру, в якому різні види наповнювача розподілені так, щоб все тіло знаходилося в комфортній температурі.
Що стосується колірної гамми, то якщо ще в минулому році в дизайні постільної білизни було досить багато квіткових мотивів, то на Heimtextil-2020 превалювали спокійні пастельні відтінки, графічні малюнки.